Paroda Švedijoje

UAB Eneka jau trečiąjį kartą pristatė savo gaminius vandens ūkio parodoje VA-mässan, vykusioje rugsėjo 26-29 dienomis Švedijoje, Jončiopinge. Ši paroda jau nuo 1997-ųjų yra svarbiausias Skandinavijos regiono vandentvarkos renginys. Švedijos rinkoje mūsų gaminiai tiekiami jau kelerius metus. Visuomet malonu pabendrauti su klientais akis į akį, išklausyti jų poreikius ir pristatyti naujausius savo produktus. Šį kartą itin daug dėmesio susilaukė naujiena – naftos skirtuvai SEPKO su apvedimo linija, padedančia išlaikyti naftos atskyrimo efektyvumą, kuomet didžioji dalis naftos produktų yra nuplaunama liūties pradžioje. Nepastebėtas neliko ir riebalų skirtuvo GREASLY patobulinimas, leidžiantis išsiurbti talpyklą, neatidarant jos dangčio. Ši funkcija labai praverčia vietose, kur būtina išvengti blogų kvapų pasklidimo riebalų skirtuvo aptarnavimo metu, ypač kai riebalų skirtuvas įrengtas sunkiai prieinamoje vietoje (pvz. rūsyje arba tiesiog virtuvėje). Džiaugiamės vis didėjančiu klientų iš Švedijos pasitikėjimu, stengiamės nenustoti tobulėti ir atnaujinti savo produkciją.

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2017-02-13
UAB Eneka jau trečiąjį kartą pristatė savo gaminius vandens ūkio parodoje VA-mässan, vykusioje rugsėjo 26-29 dienomis Švedijoje, Jončiopinge.
2017-02-13
Ilgametė patirtis, klientų pasitikėjimas, besiplečiantis eksporto krypčių ratas bei užsakymų gausa tapo rimtu postūmiu žengti dar vieną žingsnį į priekį ir kaip reikiant išplėsti gamybines patalpas.

PREKINIAI ŽENKLAI