Riebalų skirtuvai


Antžeminis Greasly-4A Prima modelis

Antžeminis Greasly-4A-Mix modelis

Antžeminis Greasly-4A-Pump modelis

Požeminis vertikalus Grealy-B modelis

Požeminis horizontalus Greasly-B modelis

Riebalų skirtuvai GREASLY yra skirti riebalų šalinimui iš nuotekų maitinimo (restoranai, valgyklos, kavinės ir pan.), apgyvendinimo bei maisto pramonės įmonėse. GREASLY pašalina riebalus iš nuotekų srauto ir leidžia išvengti nuotekų vamzdynų ir nuotekų valyklų užsikimšimo.


ENEKA siūlo klientams antžeminius GREASLY-A ir požeminius GREASLY-B riebalų skirtuvus. Riebalų skirtuvai GREASLY visiškai atitinka standartų EN 1825-1 ir DIN4040-100 reikalavimus. Įrenginių korpusai yra gaminami iš polietileno rotacinio liejimo metodu. Polietileno korpusas yra atsparus korozijai ir cheminėms medžiagoms, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Be to, iš polietileno pagamintas skirtuvas yra lengvas ir patogiai transportuojamas.


GREASLY užtikrina, kad liekamasis riebalų kiekis išleidžiamose nuotekose neviršytų 25 mg/l. Skirtuvų veikimo efektyvumas yra išbandytas juos testuojant praktiškai (Danijos Technologijos institute ir Kauno technologijos universitete). Atitikimas Europos Sąjungos standartų reikalavimams patvirtinamas žymint gaminius CE ženklu.


  Riebalų skirtuvai GreaslyUžsisakykite naujienas

PREKINIAI ŽENKLAI