Vandens ūkio paroda Švedijoje

UAB Eneka jau trečiąjį kartą pristatė savo gaminius vandens ūkio parodoje VA-mässan, vykusioje rugsėjo 26-29 dienomis Švedijoje, Jončiopinge. Ši paroda jau nuo 1997-ųjų yra svarbiausias Skandinavijos regiono vandentvarkos renginys.
Į Švedijos rinką mūsų gaminiai tiekiami jau kelerius metus. Visuomet malonu pabendrauti su klientais akis į akį, išklausyti jų poreikius ir pristatyti naujausius savo gaminius. Šį kartą itin daug dėmesio susilaukė naujiena – naftos skirtuvai SEPKO su apvedimo linija, padedančia išlaikyti naftos atskyrimo efektyvumą, kuomet naftos produktai yra nuplaunami liūties pradžioje ir patenka į valymą, o didžioji dalis liūtes metu iškrentančio švaraus vandens teka aplenkiant naftos skirtuvą. Nepastebėtas neliko ir riebalų skirtuvo GREASLY patobulinimas, leidžiantis išsiurbti talpyklą, neatidarant jos dangčio. Ši funkcija labai praverčia vietose, kur būtina išvengti blogų kvapų pasklidimo riebalų skirtuvo aptarnavimo metu, ypač kai riebalų skirtuvas įrengtas ten, kur kvapo sklidimas ypač nepageidaujamas (pvz. rūsyje arba tiesiog virtuvėje).
Džiaugiamės vis didėjančiu klientų iš Švedijos pasitikėjimu, stengiamės nenustoti tobulėti ir atnaujinti savo produkciją.

Užsisakykite naujienas

Naujienos

2019-02-11
Antžeminis riebalų skirtuvas Greasly-A sukurtas 2018 metais "Enekoje", pelnė aukso medalį "Lietuvos metų gaminio" konkurse ir prieš Kalėdas pagerbtas LR Vyriausybėje kartu su kitais Lietuvai prasmingais darbais.
2018-11-15
Pirmą kartą dalyvavome "HoReCa" sektoriaus parodoje ir džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti naujieną, antžeminį riebalų skirtuvą Greasly-A, skirtą montavimui patalpose.
2018-10-03
Šiais metais jau ketvirtą kartą dalyvavome parodoje „VA- mässan”, vykusioje Švedijos Jönköping mieste rugsėjo 25-27 dienomis. „VA- mässan” yra pati svarbiausia vandentvarkos ūkio paroda visame Skandinavijos regione.

PREKINIAI ŽENKLAI